SABR

Door Theater Tieret

© Danny Wagemans

Theater
Met ‘SABR’ brengt Theater Tieret de wereld van Arabische sprookjes op het podium. In een betoverend decor van zand en wind, weeft een multi-instrumentalist een prachtig klanktapijt waarop een poppenspeler en een actrice het verhaal wonderlijk vertellen en verbeelden.

De hele dag door bewerkt Baba Ayub zijn dorre land. En toch voelt hij zich niet arm: hij heeft vier prachtige dochters en een zoon, Sabr. Op een dag verschijnt Djinn, een vreselijk monster uit de bergen. Het huis waar Djinn aanklopt, moet één kind afstaan. Het lot valt op de kleine Sabr.

Theater Tieret is een vaste waarde in het jeugdtheater. Met een feilloze mix van figurentheater, livemuziek, humor, ontroering en verwondering verovert het gezelschap telkens opnieuw kinderharten.

Credits

Van: Mokhallad Rasem, Joost Van den Branden

Spel: Ineke Van Wambeke (spelstage), Joost Van den Branden, Peter Verhelst (livemuziek & soundscape)

Poppen: Patrick Maillard

Doelgroep(en):

1LJ
Lager - 1ste leerjaar
2LJ
Lager - 2de leerjaar

Taalniveau:

Duur:

50 minuten

Prijs:

€ 5.00 / leerling

Aantal vrije plaatsen:

Zie de data onderaan

 Reserveren

Reservatie maken

Kies één van de onderstaande data

Datum Uur Locatie Vrije plaatsen Reserveer
Wachtlijst Is alles al volzet? Of niet genoeg plaats voor al jouw leerlingen? Gebruik dan de wachtlijst om je interesse te tonen! Log in om te kunnen reserveren
ma. 24-11-2025 11:00 - 11:50 CC Nova 200 Log in om te kunnen reserveren
ma. 24-11-2025 14:00 - 14:50 CC Nova 14 Log in om te kunnen reserveren
di. 25-11-2025 10:30 - 11:20 CC Nova volzet
di. 25-11-2025 14:00 - 14:50 CC Nova volzet
Weg met de klas! is een initiatief van en