Waar is Anne Frank
Door Bevrijdingsfilms

Film Anne Frank kan alles kwijt in haar dagboek. Wanneer ze er in schrijft, praat ze eigenlijk met Kitty, een denkbeeldige vriendin. Vele jaren later komt Kitty plots tot leven in het hedendaagse Anne Frank Huis in Amsterdam. Kitty weet niet wat er gebeurd is met Anne en gaat op onderzoek uit.
Ari Folman brengt een originele, beklijvende en kindvriendelijke update van het Anne Frank-verhaal. Folman kreeg in 2009 voor ‘Waltz With Bashir’ een Oscarnominatie voor beste niet-Engelstalige film, wat uitzonderlijk is voor een animatiefilm.
Net zoals toen is Folman persoonlijk verbonden met de materie van zijn nieuwste film: zijn ouders arriveerden in Auschwitz in dezelfde week als de familie Frank.
Regie: Ari Folman
Doelgroep(en):
Taalniveau:
Duur:
99 minutenPrijs:
€ 3.00 / leerlingReservatie maken
Kies één van de onderstaande data
Datum | Uur | Locatie | Vrije plaatsen | Reserveer |
---|---|---|---|---|
di. 19-12-2023 | 10:00 - 11:39 | CC Nova | volzet | |
di. 19-12-2023 | 13:30 - 15:09 | CC Nova | 32 | Reservaties zijn al afgesloten |
Wachtlijst Is alles al volzet? Of niet genoeg plaats voor al jouw leerlingen? Gebruik dan de wachtlijst om je interesse te tonen! | Reservaties zijn al afgesloten |